KONST / Litografier / Färglitografi 14378240
nr 1437 8240
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 12/18. Färglitografi, bildmått: 32x29, yttermått inklusive ram: 74x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:33:48
13/12 17:18:27